Gdzie kupić tytoń do sziszy?

Cybuch do fajki wodnej z czerwonym tytoniem

Czy wiesz, gdzie kupić tytoń lub melasę do sziszy? Sprawdź, o czym musisz pamiętać, wybierając się na zakupy oraz w jakich miejscach znajdziesz ofertę tytoni i melas do fajki wodnej.

Melasy i tytoniu nie kupisz w internecie?

Zgodnie z ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych ustawodawca wprowadził pewne ograniczenia dla konsumentów, które tyczą się również tytoni do fajki wodnej.

Wspomniana wyżej ustawa zakazuje sprzedaży na odległość, a co za tym idzie sprzedaży wysyłkowej wyrobów tytoniowych z wykorzystaniem sieci. Zatem w oficjalnie działających sklepach internetowych próżno szukać oferty mokrych i suchych tytoni.

Niemniej, melasy będące mieszanką gliceryny i aromatów oraz nieposiadające w swoim składzie tytoniów bez problemu kupisz w każdym sklepie internetowym bez żadnych ograniczeń.

Zakaz sprzedaży na odległość nie oznacza jednak, że za pośrednictwem internetu nie zakupisz tytoniu. Bogatą ofertę trafiki znajdziesz m.in. na portalach aukcyjnych, takich jak Allegro czy OLX, a także na wielu grupach w mediach społecznościowych, które skupiają miłośników fajki wodnej.

Zakup w sklepie stacjonarnym

Melasę oraz suchy i mokry tytoń do sheshy kupisz również bez problemu w sklepach stacjonarnych z tytoniem i trafiką oraz w różnego rodzaju kioskach i wyspach handlowych zlokalizowanych w pasażach i galeriach. Oczywiście, aby dokonać zakupu musisz w świetle prawa mieć ukończone 18 lat.

Button z zakazem od 18 lat

Chcesz dowiedzieć się więcej o kulturze palenia fajki wodnej? Sprawdź pozostałe artykuły na moim blogu.